Úvodní stránka O BAVO Novinky Ziskali jsme certifikát kvality EN ISO 9001

Ziskali jsme certifikát kvality EN ISO 9001

přidáno: 5.5.2014

Ziskali jsme certifikát kvality EN ISO 9001

S potěšením sdělujeme, že Bavo Poříčí s.r.o. se stala držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu systému managementu jakosti EN ISO 9001.

Dlouhodobé poskytování výrobků a služeb zákazníkům při dosažení co nejvyššího stupně kvality, patří mezi významné cíle Bavo Poříčí s.r.o. Proto se soustředíme na neustálé zlepšování jednotlivých činností naší firmy a pracujeme na dosažení našich cílů při plnění mezinárodních standardů kvality. Výsledkem naší snahy je uznání kvality poskytovaných výrobků pro hlavní výrobní programy:
Výroba přechodových měchů článkových tramvají, autobusů a trolejbusů, měchů trakčního motoru a měchů příslušenství vzduchotechniky.  

Naši zákazníci oceňují získání mezinárodně uznávaného certifikátu kvality. Spokojenost našich zákazníků a všech zainteresovaných stran je základním předpokladem našeho dlouhodobého úspěchu.

EN ISO 9001 specifikuje požadavky na systém managementu jakosti, kde organizace potřebuje demonstrovat její schopnost trvale poskytovat produkty, které splňují požadavky zákazníků, a soustřeďuje se na zvyšování spokojenosti zákazníka prostřednictvím efektivního aplikování systému včetně procesů k dosažení trvalého zlepšování tohoto systému. Všechny požadavky tohoto mezinárodního standardu jsou obecně použitelné pro každou organizaci, bez ohledu na její typ, velikost a druh produktů, které poskytuje.

 

Další články a zprávy z BAVO

Zeptejte
se nás!

Zeptejte se firmy BAVO

V případě, že jste nenalezli informaci, kterou hledáte, potřebujete poradit nebo chcete navázat spolupráci, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *

Pole označená symbolem * jsou povinná.