Úvodní stránka Produkty a služby Servis

Servis

Jsme vždy připraveni poskytnout podporu našim zákazníkům - i poté, co byly naše výrobky dodány. Naše servisní podpora zahrnuje vše, co je nezbytné pro optimální využití našich produktů a řešení - od tréninku produktů až po náhradní díly k opravě našich produktů.

Když budete cokoli potřebovat, prostě se s námi spojte - náš mezinárodní servisní tým vám rád pomůže.

Náš servis nabízí

Školení

Naučíme vás jak rychle instalovat naše produkty a jak správně reagovat v případě nouze. Respektujeme vaše zkušenosti, proto nabízíme tréninkové kurzy zaměřené na vaše specifické potřeby. Budeme rádi při prvních instalacích našich produktů, abychom mohli odpovědět na vaše případné dotazy okamžitě.

Náhradní díly

Potřebujete-li náhradní díly BAVO získáte je nejrychleji pomocí našeho kontaktního formuláře. Nejste-li si jisti, jak díl specifikovat, s důvěrou se obraťte na naše zaměstnance, pomohou vám najít správné náhradní díly. Originální náhradní díly vám zajistí správnou funkčnost a umožní vám využití vozového parku po celý den.

Opravy

Stále častěji opravujeme výrobky jiných výrobců. Zdaleka se to netýká jen přechodových měchů, ale například i autoplachet. Pokud by některý z našich produktů měl být vadný, samozřejmě rádi provedeme potřebnou opravu. Menší opravy mohou naši nebo vaši technici provést přímo u vás. V případě větších poškození například po havárii, převezeme výrobek zpět do naší továrny k opravě. Servis poskytujeme i na provedení vozidel, které se dnes již nevyrábí. Dnes tak držíme servis na více jak 40 druhů typových měchů.

Renovace

Náhradní díly a servis poskytujeme i na vozidla, která se již nevyrábí, přesto máme pro naše zákazníky připravený komplexní program renovace výrobků. Výrobek je v takovém případě kontrolován kvalifikovanými techniky, demontován a vyčištěn. Díly, které jsou již na hraně své životnosti, jsou vyměněny, nahrazeny alternativním materiálem a následně je vše zpět smontováno, aby vám výrobek mohl dále sloužit.

Zeptejte
se nás!

Zeptejte se firmy BAVO

V případě, že jste nenalezli informaci, kterou hledáte, potřebujete poradit nebo chcete navázat spolupráci, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *

Pole označená symbolem * jsou povinná.